0
0 Kč

Barum POLARIS 3 145/80 R13

Šířka: 145
Profil: 80
Průměr: 13
Rychlost: T
Typ vozu: Osobni
Dostupnost:3 dny
Skladem:40 ks
Naše cena: 652 Kčvč. DPH
Počet kusů:
Nosnostní index: 75

Barum Polaris 3

Zimní pneumatika Barum Polaris 3 je nástupcem modelu pneumatiky Barum Polaris 2. Tato zimní pneumatika je určena pro nejvíce používaná vozidla v celé Evropě a vyniká zejména výborným chováním vozidla při rychlé jízdě v dálničním provozu i při jízdě na sněhu v horských oblastech.

Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky: Elektronicky optimalizovaný design dezénu pneumatiky vytvořený pro zimní období. Díky němu se minimalizuje opotřebení a tím pádem také zaručuje vysoký kilometrový výkon.  Nemluvě o výborných záběrových vlastnostech na sněhem pokrytých vozovkách. Pneumatiky mají více než 1500 obvodových lamel s velkým počtem záběrových hran. Nízká hlučnost uvnitř vozidla díky proměnlivé šíři dezénových bloků pneumatiky.

Pneumatika Barum Polaris 3 Vás jistě nezklame a naopak potěší vysokým jízdním komfortem; nízkou úrovní hluku; výbornou přilnavostí a také velmi příznivou cenou.

Barum Polaris 3 je následovník pneu Barum Polaris 2. Ta se vyznačovala velice kvalitními jízdními vlastnostmi v zimních podmínkách. I to je důvod, proč můžeme od nové pneumatiky Barum Polaris 3 očekávat jen to nejlepší, co může značka Barum v zimních pneumatikách nabídnout. Barum Polaris 3 se vyznačuje nejen lepšími jízdními vlastnostmi na zasněžené vozovce, ale také má lepší stabilitu na mokré vozovce a kratší brzdnou dráhu než pneumatika předchozí generace. Doporučujeme.

 

Šířka: 145
Profil: 80
Průměr: 13
Celý název: 145/80 R13 75T
Rychl. index: T - T (190 km/h)
Nosnostní index: 75 - 387 kg
Dezén: Barum Polaris 3
Období: Zimní období
Hlučnost: 71
Brzdná dráha: C
Valivý odpor: G

Copyright © 2018 - http://www.levne-pneu.cz/

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací